استمداد کشاورزان به ستوه آمده گیلان‌غرب از رهبری انقلاب
🕓  پنج شنبه, ۲۸ام بهمن, ۱۳۹۵ /   نظرات
Keshavarzan-Amadnews

جمعی از کشاورزان محروم و ستمدیده گیلان‌غرب طی نامه‌ای از رهبری جمهوری اسلامی خواستند که زمین‌های کشاورزی آنان را از ید اختیار وابستگان به حکومت قبلی ایران نجات دهد.

در متن این نامه که برای انتشار در اختیار «آمدنیوز» قرار گرفته، آمده است:

محضر مبارک رهبر فرزانه انقلاب اسلامی آیت‌الله خامنه‌ای

موضوع: درخواست ۵۸ خانوار تظلم یافته با جمعیتی بالغ بر ۵۰۰ نفر در دومین شهر مقاوم کشور از رهبر معظم انقلاب جهت کمک فوری به این خانوارها

ما کشاورزان محروم و ستم‌دیده گیلان‌غربی برابر اسناد و مدارک که در اختیار داریم، بالغ بر حدود نیم قرن است بر روی زمین‌های کشاورزی‌مان امرار معاش نموده‌ایم، متاسفانه یک‌مرتبه باندی زمین‌خوار، خان‌زاده‌ای فاسد و طاغوتی از جنس و فلز طاغوت، که پدر این خان‌زاده باجناق امیرعباس هویدا، سناتور دوره نوزدهم مجلس شاه و فرماندار اسلام‌آباد غرب در دوران ستم‌شاهی و هم‌چنین خاندان ظالم و ستمگر و شکنجه‌گر که در دوران طاغوت یک‌سره مردم و به ویژه رعیت را شکنجه و عذاب می‌دادند و در خدمت دربار و شاه بوده‌اند، به جان این تعداد خانواده‌ها افتاده‌اند.

امید می‌رفت با وزیدن نسیم انقلاب ۵۷، بساط آنها برای همیشه برچیده شود اما امروز بعد از گذشت چهار دهه از عمر انقلاب، چون اکثر زمین کشاورزان در حاشیه شهر قرار گرفته، باندی زمین‌خوار و پر نفوذ، این خان‌زاده را به راه انداخته و در کمال ناباوری، زمین‌های‌مان را که داری مدرک و سند است، با وکالت‌نامه‌ای جعلی که «اختر امامی خوئی» خواهر زن هویدا برای این خاندان درست کرده، خلع ید ناحق کشاورزان نموده است.

دو نکته مهم بسیار حائز اهمیت است: نکته اول این‌که چطور مشروعیت اصل ۴۹ به این فرد داده شده، در حالی‌که آئین نامه اصل ۴۹ صدرصد بر ضد این فرد خان‌زاده است؟ به‌ویژه بند ب و ج این آئین نامه صددرصد مصداق این فرد است. اصلا پرونده مشروعیت این خان‌زاده برابر آئین‌نامه اصل ۴۹ واخواهی و تجدیدنظر نشده است. مرجع واخواهی اصل ۴۹ مشروعیت در کل کشور دادگاه انقلاب تهران است.

نکته بعد در زمینه حقوقی است، ده‌ها مورد تخلف محرز در پرونده خلع ید کشاورزان وجود دارد که آدم عادی سریع به آن پی می‌برد چه رسد به کارشناسان خبره! باندی با سرشاخه‌های مختلف و زمین‌خوار در پشت صحنه خلع ید خان‌زاده می‌باشد، اگر لازم باشد تمام سرشاخه‌ی آن معرفی می‌کنیم.

تا کنون ده‌ها شکایت به مقامات نموده‌ایم، به کسی ارجاع برای رسیدگی می‌شود که خودش این عمل خلع ید را ناحق انجام داده است! تنها ممر معاش‌مان این زمین‌هاست و منبع درآمد دیگری نداریم. تقاضای رسیدگی عاجل و فوری از طریق رهبری را داریم.

لازم به ذکر است قبلا که خوانین در نقاط دیگر کشور با اعمال نفوذ سر در آورده بودند با شکایت کشاورزان به دفتر رهبری و دخالت مستقیم ایشان، خلع ید آن کشاورزان ابطال گردیده بود که در روزنامه کیهان آن‌موقع چاپ شده است و آن روزنامه پیوست است.

 لینک کوتاه: https://wp.me/p6nXKU-47n