حدادعادل: عشق به رهبری در داخل و خارج ایران «حس می‌شود»!
🕓  پنج شنبه, ۲۱ام بهمن, ۱۳۹۵ /   نظرات
GholamAli-Haddad-Adel-Amadnews

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و پدر عروس آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه استقلال ایران عامل عصبانیت آمریکا است، گفت: بر اساس گفته‌های مقام معظم رهبری ترامپ کار ما را آسان کرده چرا که وضعیت حقیقی آمریکا را به نمایش گذاشته است.

به گزارش خبرنگار «آمدنیوز»، غلامعلی حدادعادل اظهار کرد: نیروهای انقلابی در کشورهای مختلف زمینه‌ساز تحقق تمدن نوین اسلامی شده‌اند و در مسیر بسترسازی برای ظهور امام زمان (عج) حرکت می‌کنند.

حداد‌عادل بیان کرد: عشق به رهبری در میان مردم کشورهای داخلی و خارجی به خوبی قابل احساس است و گاهی خارجی‌ها قدر این نعمت را بیشتر از ایرانی‌ها می‌دانند و این دستاورد نشان از عزت انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه انتظار مردم حرکت مسئولان و دولت در مسیر امام خمینی (ره) و رهبری و داشتن زندگی همانند آن‌هاست، افزود: مردم حق دارند با شنیدن موضوع حقوق‌های نجومی ناراحت شوند چرا که انتظار دارند دولت و قوه قضائیه از تبعیض جلوگیری کنند.

غلامعلی حدادعادل از موضوع املاک نجومی و حیف و میل ۱۵۰ میلیارد تومان از اموال بیت‌المال توسط شهردار منصوب بیت‌ رهبری جمهوری اسلامی در تهران، سخنی به میان نیاورده است.

حدادعادل با اشاره به کارنامه‌ی «شاه سابق ایران» گفت: ملت ایران برای رسیدن به استقلال و آزادی رنج‌های بسیاری کشیدند؛ در شرایط کنونی به غیر از خطوط قرمز مشخص، «آزادی در کشور وجود دارد» و «هر فردی می‌تواند با استفاده از تریبون‌های مختلف عملکرد مسئولان را نقد کند» در حالی که «در دوران قبل از انقلاب اسلامی برخی از افراد به علت انتقاد جان خود را از دست می‌دادند.»

سخنان حدادعادل در حالی بیان شده که موج گسترده بازداشت‌ها، کشور را فرا گرفته و در آخرین نمونه‌ی آن، «مهدی خزعلی» فرزند مرحوم آیت‌الله خزعلی به دلیل ایراد برخی انتقادات به سوکوب‌ها و مظالم با دخالت مستقیم قوه‌ی قضاییه تحت بازداشت قرار گرفته است.

وی بابیان اینکه استقلال ایران عامل عصبانیت آمریکا است، بیان کرد: بر اساس گفته‌های مقام معظم رهبری ترامپ کار ما را آسان کرده چرا که وضعیت حقیقی آمریکا را به نمایش گذاشته است.

 

 لینک کوتاه: https://wp.me/p6nXKU-44A