حسین شریعتمداری بار دیگر «تبرئه شد»
🕓  دوشنبه, ۴ام بهمن, ۱۳۹۵ /   نظرات

شعبه بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه با صدور قرار منع تعقیب، شکایت «فاطمه راکعی» فعال سیاسی و نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی از «حسین شریعتمداری» مدیرمسئول روزنامه کیهان را رد کرد.

سید محمود علیزاده طباطبایی وکیل مدافع فاطمه راکعی با اعلام این خبر گفت که ما فکر می‌کردیم بازپرس برای آقای شریعتمداری قرار مجرمیت صادر کرده است زیرا بازپرس گفته بود شریعتمداری را احضار و اتهام را به او تفهیم کرده است.

این وکیل دادگستری اضافه کرد: به تازگی تصمیم شعبه بازپرسی در خصوص شکایت خانم راکعی به ما ابلاغ و بازپرس در ارتباط شکایت موکلم از آقای شریعتمداری، قرار منع تعقیب صادر کرده است.

علیزاده طباطبایی اضافه کرد: طبق قانون، ۱۰ روز فرصت داریم به قرار صادره اعتراض کنیم که امروز این کار را انجام می‌دهم و به قرار شعبه بازپرسی اعتراض می‌کنم.

به گفته وکیل مدافع فاطمه راکعی در این پرونده همه شکایت‌های مربوط به مدیر مسئول روزنامه کیهان تجمیع شده و معلوم نیست دادسرا در ارتباط با شکایت‌های دیگر چه تصمیمی گرفته است.

شکایت‌های بسیاری از شریعتمداری شده ولی وی با داشتن «مصونیت آهنین» هیچ‌وقت محکوم نشده است. وی حتی در دادگاه حضور پیدا نکرد و گفت وقت برای شرکت در دادگاه را ندارد.

 لینک کوتاه: https://wp.me/p6nXKU-3YQ