اعتماد ما را ترمیم کنید
🕓  جمعه, ۱۷ام دی, ۱۳۹۵ /   نظرات
mizan-amadnews

جمعی از سپرده‌گزاران مؤسسه اعتباری میزان با انتقاد از رویکرد عدم پاسخ‌گویی مسئولین کشور نسبت به مشکلات سپرده گزاران این مؤسسه، خواهان توجه مسئولین به مشکلات مردم شدند.

در این نوشته که برای انتشار در اختیار «آمدنیوز» قرار گرفته، آمده است:

اعتماد ما به نظام خدشه‌دار شده است. مسئولین نظام جمهوری‌ اسلامی، پس از دو سال، داستان موسسه میزان را خوب می‌دانید که اگر نمی‌دانید و خبر ندارید بدا به حال ما با چنین مسئولینی. ما از شما شکایت داریم. البته هرچه گشتیم مرجعی برای ارایه این شکایت نیافتیم!

مسئولین عزیز واقعا فلسفه وجودی شما چیست؟ مگر نه این است که خدمت به خلق شعار شماست؟ واقعا در این قضیه چقدر به خلق خدمت کرده اید؟ آیا اگر شما اصلا وجود نداشتید وضع ما از این که هست بدتر می‌شد؟ شما هستید و ما دو سال است که به پول خود نرسیده‌ایم. شما هستید و چند بار بانک صادرات به سپرده‌های ما دستبرد زده است. شما هستید و ده‌ها جلسه شما هیچ خروجی مفیدی برای مردم نداشته است. شما هستید و پی در پی قولهای بی عمل به مردم می‌دهید. شما هستید اما ناتوان از حل مسأله می‌باشید، که اگر توان و تدبیر داشتید دو سال زمان برای ساخت یک نظام از صفر کفایت می‌کند. شما بودید و عملکرد هیئت تصفیه منتصب شما حتی مطابق قوانین خودتان هم نبود. پس بودن‌تان که خیری نداشته است. اما اگر نبودید: شاید مشکل ایجاد نمیشد، بانک صادرات به استناد مجوزهای شما به سپرده‌های ما دستبرد نمی زد. مردم در مدت خیلی کمتر از دو سال به یک راه حل می رسیدند. جلسات بی خاصیت با پول بیت المال تشکیل نمی‌شد. قول‌های بی‌عمل شما را نمی‌شنیدیم. بی تدبیری و ناتوانی شما در حل مسائل را نمی‌دیدیم. و مهمتر از همه اعتماد ما به نظام خدشه‌دار نمی شد.

پس به خودآیید و اعتماد ما را ترمیم کنید فوری. پول ما را برگردانید، خسارت‌های ما را جبران کنید، از مردم عذرخواهی کنید، مقصران و سهل انگاران داستان را تعقیب، دستگیر، معرفی و مجازات نمایید. نگذارید اعتماد ما به نظام از بین برود که خسر الدنیا و الاخره خواهید شد.

 لینک کوتاه: https://wp.me/p6nXKU-3Fa