خرازی باز هم «دروغ» گفت؛ «حزب بی صداقت»، صلاحیت فعالیت سیاسی دارد؟
🕓  سه شنبه, ۱۴ام دی, ۱۳۹۵ /   نظرات
sadegh-kharrazi-Amadnews

یکی از شروط فعالیت حزبی در اغلب کشورهای دنیا، «صداقت» و «شفافیت» با مردم است. در فضای سیاسی کشورهای توسعه یافته، اگر اعضای حزبی یا مسئولین اداره‌ کننده آن، «دروغ» بگویند، رسما باید از مردم عذرخواهی کرده و سبد رأی آنان به طور قابل ملاحظه‌ای جابجا می‌شود، چرا که مردم این کشورها، برای «راست‌گویی» ارزش زیادی قائلند و «دروغ‌گویان» را از خود طرد می‌کنند. اما در ایران امروز ما که پسوند «اسلامی» را یدک می‌کشد، نه تنها اخلاق سقوط کرده، بلکه احزاب نیز در کوچک‌ترین امور خود به مردم دروغ می‌گویند و پس از به قدرت رسیدن نیز، همین مسیر را ادامه می‌دهند.

تنها ساعاتی پس از انتشار خبر تشکیل جلسه شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان برای بررسی کاندیداتوری «صادق خرازی» و اطلاع‌رسانی «آمدنیوز» از این جلسه، «صادق خرازی» رییس هیئت مؤسس این حزب، باز هم مطابق سیاق سابقش «دروغ» گفت و کاندیداتوری خود را در انتخابات ۹۶ تکذیب کرد!! این در حالی است که سرعت عمل در تکذیب اخبار «آمدنیوز» به قدری بالاست که مشخص است «چوب درون سوراخ» قرار گرفته است!

معلوم نیست اگر «خرازی» به گفته‌ی خود، قصد کاندیداتوری ندارد، چگونه حزبش برای کاندیداتوری وی تشکیل جلسه داده است؟!!

از سوی دیگر «مجتبی حسین‌خانی» عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در متنی که برای «آمدنیوز» ارسال کرده، خبر تشکیل این جلسه را، خبری «دروغ» توصیف نموده و با بیان اتهامات «ولایت معاشان» علیه «آمدنیوز» گفته: «شوراي مركزي حزب نداي ايرانيان از تأسيس تا به حال يك شنبه‌ها جلسه نداشته و اصلا در اين مورد خاص هيچ صحبتي نشده و در جلسه‌اي، حتي يك كلمه هم صحبت نشده است!! آخرين جلسه شوراي مركزي هم به حدود يك ماه پيش بر ميگردد!! اگر چه بر اساس اصول جامعه دموكرات هر شهروندي حق كانديداتوري دارد، اما اين خبر «آمدنيوز» كاملا كذب مي باشد. نياز به توضيح نيست كه اين اولين‌بار نيست كه «آمدنيوز» خبري دروغ در مورد حزب نداي ايرانيان منتشر مي‌كند! اما در كل هماهنگي اين سايت با برخي نهادهاي خاص قابل توجه و تامل مي باشد.»
hezbe-neda-amadnewsاز آن‌جا که اعضای شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با تأسی به «بنیان‌گذار کذاب این حزب» راه و روش دروغ‌گویی را در فضای سیاسی کشور برگزیده‌اند، «آمدنیوز» ناچار است متن و تصویر دعوتنامه‌ی یکی از اعضای این حزب را که برای سایر اعضا ارسال شده، منتشر نماید. باشد که «دروغ‌گویان» به راه راست هدایت شده و رسانه‌های مستقل را مانند خود «کذاب» نپندارند.

 لینک کوتاه: https://wp.me/p6nXKU-3FJ