پاسخ مهرداد گریوانی به ادعای ولایت معاشان درباره همکاری‌اش با آمدنیوز!
🕓  شنبه, ۱۱ام دی, ۱۳۹۵ /   نظرات
mehrdad-garivani-amadnews

در پی اشتباه ادمین کانال تلگرامی «امدنیوز» در پاک نکردن نام نویسنده مطلبی کپی شده در یک گروه تلگرامی، برخی رسانه‌های «ولایت‌معاش» اقدام به خبرسازی در خصوص «مهرداد گریوانی» یکی از فعالان دانشجویی کردند که وی، با ارسال جوابیه‌ای برای «آمدنیوز» این خبرسازی‌ها را تکذیب کرد.

در پیام «مهرداد گریوانی» که به «آمدنیوز» ارسال شده، آمده است:

بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِیمِ
وَلَا تَقْفُ مَا لَیْسَ لَکَ بِهِ عِلْمٌ إِنَّ السَّمْعَ وَالْبَصَرَ وَالْفُؤَادَ کُلُّ أُولَـٰئِکَ کَانَ عَنْهُ مَسْئُولًا (اسراء؛ ۳۶)

چند روزی است که مطلبی تحت عنوان «نیمه پنهان یکی از همکاران آمدنیوز افشا شد» توسط برخی رسانه‌های معلوم الحال در سایتها و شبکه‌های اجتماعی در حال انتشار است و در تلاش هستند تا اینجانب را – با سندسازی و شایعه پردازی – وابسته به کانال تلگرام «آمدنیوز» نشان دهند.
mehrdad-garivani-amadnewsساعتی پس از انتشار اولین گزارش‌ها تکذیبیه‌ی اینجانب در کانال تلگرامی آمدنیوز منتشر شد و بابتِ اشتباه پیش آمده از اینجانب عذرخواهی به عمل آمد؛ اما سیاه نمایی‌ها و جریان سازی‌ها همچنان ادامه داشت و دامنه این تبلیغاتِ منفی وسیع‌تر شد. مسلماً این رفتار یک نوع بداخلاقی رسانه ای است و در این بین حیثیت و آبروی برخی شخصیت‌های حقیقی و حقوقی نیز مورد تعرض واقع شده است.

از این رو اعلام می‌کنم که اگر این رسانه‌های معلوم الحال (که فی الحال نامی از آنها نمی‌برم) در اسرع وقت نسبت به اصلاح خبر منتشر شده و عذرخواهی از اینجانب اقدام نکنند؛ حتما و به طور جد این موضوع را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهم کرد.

وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى
مهرداد گریوانی
چهاردهم دی ماه ۱۳۹۵

 لینک کوتاه: https://wp.me/p6nXKU-3SE