فتنه‌گر واقعی، برندۀ بزرگ ۹ دی ۸۸
🕓  جمعه, ۱۰ام دی, ۱۳۹۵ /   نظرات
ahmadinejad-amadnews

هفت سال از رخداد تلخ انتخابات ۸۸ می‌گذرد. هنوز هم کاسبان فتنه از آن حوادث تلخ در جهت حذف بخش بزرگی از نخبگان سیاسی جامعه استفاده می‌کنند. دلواپسان با استفادۀ ابزاری از فتنۀ ۸۸ به ‌دنبال ایجاد جامعۀ تک‌صدایی هستند. بسیاری ازنیروهای خوش فکر و کار آمد را با این حربه از ورود به حلقۀ قدرت در مجلس و دولت حذف کردند. خیل کثیری از استعدادهای درخشان دانشجویی را به واسطۀ مخالفت با احمدی‎نژاد ستاره‌دار کردند تا نتوانند از موهبت تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها بهره‌مند شوند!

کاسبان فتنه در سال ۸۸ با حذف بخش عظیمی از چهره‌های مؤثر علمی و سیاسی کشور عملاً سرمایه‌های اجتماعی را مورد تهاجم قرار دادند. کاسبان فتنه برای تسویه‌حساب با نیروهای انقلاب، ابعاد فتنه را آنچنان گسترش دادند که برخی از چهره‌های موجه اصول‌گرا مانند علی لاریجانی را هم با انگ «ساکت فتنه» به جریانات به اصطلاح فتنه گر! سال ۸۸ پیوند دادند. هنوز هم فراموش نمی‌کنیم که باند احمدی‌نژاد در راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان قم، چگونه رئیس‌ مجلس را مورد ضرب‌ و شتم قرار دادند! مصداق بارز فتنه همان کسی بود که روز بعد از انتخابات دورۀ دهم میلیون‌ها حامی میرحسین موسوی را خس ‌و‌ خاشاک خواند!

فتنه‌گر واقعی در دورۀ شکوفایی قیمت نفت، ویرانگری بزرگی را در عرصۀ اقتصاد کشور رقم زد و کشوری ورشکسته را به روحانی تحایل داد! آن مصداق بارز فتنه که به ناحق و برخلاف ارادۀ ملی به صندلی پاستور تکیه زد در دو دورۀ ریاست‌جمهوری اش، بیشترین ظلم را به ملت و شخص رهبری نمود. با گستاخی، نامۀ رهبری در خصوص عدم استحقاق رحیم مشایی برای معاون اولی را یک هفته در کشوی میزش قرار داد و عملاً به دستور عالی‌ترین شخص سیاسی کشور بی‌اعتنایی کرد!

این فتنه‌گر گستاخ در ماجرای برکناری وزیر اطلاعات وقتی با مقاومت مقام معظم رهبری روبه‌رو شد، بار دیگر با بی‌شرمی مقابل آیت الله خامنه‌ای ایستاد، ۱۱ روز درخانه نشست و به قول حامیانش دور کاری انجام داد. این بساط ظلمی است که کاسبان فتنه به راه انداختند، نیروهای مخلص انقلاب نظیر موسوی، رهنورد و کروبی را عامل دشمن و بزرگ‌ترین خطر برای نظام معرفی می‌کنند. درحالیکه اگر قرار است پدیدۀ انتخابات ۸۸ مورد ارزیابی قرار گیرد و مقصرین شناخته شوند، بی‌شک احمدی‌نژاد بیشتر از موسوی و کروبی در آن ماجرای تلخ سهم دارد!

کاسبان فتنه موسوی و رهنورد را مستحق اعدام می‌دانند؛ ولی از این نکته غافل هستند احمدی‌نژاد که به قضاوت اکثریت جامعه ایران در رأس فتنه است، به عنوان سوگلی کاسبان تحریم مورد تقدیر قرار می‌گیرد. این ویرانگر وطن آن‌قدر مورد ملاطفت و مهربانی تندروها قرار گرفت و برای انتخابات ۹ا هم به میدان آمد؛ ولی با تدبیر رهبری فرصت حضور در انتخابات را نیافت.

اما در نقطه مقابل معجزه هزاره سوم، موسوی، رهنورد و کروبی در حصر به ‌سر می‌برند و خاتمی هم که ممنوع‌التصویر است. اینک که هفتمین سالگرد ۹ دی ۸۸ را پشت سر گذاشتیم، باید به دلواپسان گفت در پروژه نخ نمای “فتنه‌گر تراشی” تجدیدنظر نمایند و بدانند که فتنه‌گر خواندن موسوی و یارانش حربه‌ای بیش نیست و افکارعمومی هم بخوبی می داند که فتنه گر اصلی کیست؟

در این سالها کوبیدن بر طبل فتنۀ ۸۸ در نهایت به دورشدن مردم از جریان اصولگرایی ‌انجامید. اگر به‌زعم دلواپسان خاتمی از سران فتنه است، چرا و چگونه مردم ایران در انتخابات مجلس دهم با یک فایل صوتی وی ۱۲۲ نفر را تحت عنوان لیست امید به مجلس دهم فرستادند؟ آیا اکثریت جامعه فاقد بصیرت هستند؟ آیا رفتار مردم در انتخابات‌های ۹۲ و ۹۴ میخی بر “تابوت اوهام فتنه گر تراشی افراطیون” نبود؟ اگر یاران احمدی نژاد در ۹ دی ۸۸ اکثریت جامعه را داشتند چرا این طیف نتوانست در ۷ اسفند ۹۴ از تهران، حتی یک نفر را راهی بهارستان نماید؟!

مخلص کلام اینکه وقتی کاسبان فتنه بساط اصلاحات‌ هراسی را در جامعه پهن می‌نمایند نتیجه این می‌شود که نخست‌وزیر پاکدست حماسه دفاع مقدس باید در حصر بماند و احمدی‌نژاد با آن پرونده سنگین فساد و چپاول‌گری دولتمردانش حتی از محاکمه هم معاف می گردد! پر واضح است در چنین فضایی محصول و ثمره ۹ دی هم عاید فتنه‌گر اصلی می‌گردد! کلام گزافی نیست اگر بگوییم برنده بزرگ ۹ دی ۸۸ احمدی‌نژاد است که از این رهگذر مصونیت آهنین پیدا کرده است.

 لینک کوتاه: https://wp.me/p6nXKU-3Tr