«قاچاقچی عتیقه و نسخ خطی»: قادرم روحانی را شکست دهم!
🕓  شنبه, ۶ام آذر, ۱۳۹۵ /   نظرات
sadegh-kharrazi-amadnews

«صادق خرازي» که در انتخابات رياست‌جمهوري سال ۹۲ در ستاد «محمدباقر قاليباف» فعاليت داشت و در مصاحبه‌ای گفته بود «لیست اصلاح‌طلبانی را در جیب دارد که به دشمن گرا داده‌اند»، اکنون قصد دارد وارد گود انتخابات سال آینده شود و با «حسن روحانی» رییس‌جمهور به رقابت بپردازد.

به گزارش «آمدنیوز»، «خرازی» که اخیرا در محفلی خصوصی گفته «قادر است حسن روحانی را در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۶ شکست دهد»، یکی از «قاچاقچیان مشهور عتیقه کشور» است که در زمینه «نسخ خطی» و «زیر خاکی‌ها» تخصص فراوانی دارد. افرادی که به منزل «خرازی» رفت‌وآمد دارند نیک می‌دانند که وی در منزل خود عتیقه‌هایی را نگهداری می‌کند که اگر یک فرد عادی جامعه، حتی عکس این عتیقه‌ها را بر در و دیوار منزل خود داشته‌باشد، ممکن‌است به اتهام قاچاق یا ارتباط با باندهای قاچاق عتیقه با مجازات‌های سنگین روبرو شود، اما «خرازی» بی‌اعتنا به قانون و با اتکاء به دوستان و پشتوانه‌‌های سیاسی خود، آزادانه عتیقه‌هایی گران‌قیمت را در منزل خود نگهداری می‌کند.

اکنون منابع آگاه خبری می‌گویند این قاچاقچی عتیقه قصد دارد با استفاده از حزب سیاسی تازه تأسیس خود «ندا»، وارد عرصه‌ی انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۶ شود.

«صادق خرازی» که دو سال قبل «حزب ندا» را بعد از جلسات مستمر در دفتر «حسین طائب» رییس سازمان اطلاعات سپاه و با هماهنگی این نهاد امنیتی تشکیل داد، از سوی این سازمان مأموریت یافته تا با ورود به انتخابات ریاست‌‌جمهوری سال ۹۶، رأی «روحانی» را بشکند و از انتخاب او به عنوان رییس‌جمهور بعدی ایران جلوگیری کند.

گفتنی است پیش‌تر «آمدنیوز» درباره‌ی سناریوی سازمان اطلاعات سپاه در خصوص انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده اطلاع‌رسانی کرده بود.

سال گذشته نیز صداوسیما با هماهنگی نهادهای امنیتی، ضمن ترتیب دادن چندین مناظره تلوزیونی با حسین‌شریعتمداری و سایر اصولگرایان تندرو، «خرازی» را به عنوان نماد اصلاح‌طلبان در برابر آن‌ها قرار داد تا این تلقی عمومی ایجاد شود «صادق خرازی» نماینده اصلاح‌طلبان است و توانسته در برابر تندروترین اصولگرایان با «رگ گردنی برآمده» سخن بگوید و کسی هم به او کاری نداشته باشد!

پیش‌تر «عبدالله رمضان‌زاده» (سخنگوی دولت اصلاحات) و «محمدعلی ابطحی» (رئیس دفتر رئیس‌جمهور اسبق) و «احمد پورنجاتی» نماینده مردم تهران در مجلس ششم از «صادق خرازی» به عنوان «قاچاقچی زیر خاکی و نسخ خطی» نام برده بودند.

سال گذشته «سارقی تر دست» توانست ضمن دستبرد به منزل «خرازی»، تعدادی از «عتیقه‌های ارزشمند ملی» را از منزل وی سرقت کند. او که خواهرش همسر حجت‌الاسلام «سیدمسعود خامنه‌ای» است از فرزند رهبری انقلاب برای پیدا کردن «دزد عتیقه‌هایش»، استمداد جست و فرزند رهبری انقلاب نیز با دستور به سازمان اطلاعات سپاه از آن‌ها خواست عتیقه‌های خرازی را بیابند که پس از مدتی این سازمان امنیتی توانست تعدادی از تخته‌ فرش‌های ارزشمند قدیمی و برخی عتیقه‌ها را پیش از خارج شدن از کشور توقیف و به خرازی بازگرداند.

حال باید دید که آیا در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۶، این «قاچاقچی بزرگ عتیقه و نسخ خطی» می‌تواند در انتخابات حضور یابد و با حسن روحانی به رقابت بپردازد؟

 لینک کوتاه: https://wp.me/p6nXKU-3FA