علم الهدی: قطع دیپلماسی حکومت سعودی با ایران موجب خوشحالی شد
🕓  پنج شنبه, ۱۷ام دی, ۱۳۹۴ /   نظرات
Ahmad-Alamolhoda-Amadnews

امام جمعه مشهد با بیان این‌که خروج «مزدوران آمریکایی» از کشور موجب افتخار است بیان کرد: همان‌طور که فرار شاه موجب خشنودی مردم شد خروج بازیگران آمریکایی از کشور هم موجب خوشحالی مردم شد.

به گزارش «آمدنیوز»، سید احمد علم الهدی شامگاه چهارشنبه در مراسم یابود شیخ النمر در مهدیه مشهد بیان کرد: قطع دیپلماسی حکومت سعودی با ایران و خروج عده‌ای که تنها بازیچه آمریکایی‌ها بودند، نه تنها ضرری برای کشور ندارد بلکه موجب خوشحالی شد.

وی با اشاره به جنایات مختلف آل سعود بیان کرد: در تاریخ مملکت ما می‌نویسند که این ملت این‌قدر در موضع اسلامی و انقلابی آزاده، پاک و با اخلاص و باصفا بود که مزدوران آمریکایی و اسرائیلی نتوانستند با این ملت بسازند و گذاشتند و رفتند و این موضوع جزو مفاخر این ملت ثبت خواهد شد.

شیخ نمر اسلحه‌ای در دست نداشت 

علم الهدی با بیان این‌که کشته شدن شیخ النمر ادعاهای دروغین جریان‌های بین المللی را ثابت کرد ادامه داد: شیخ النمر اتهامش فقط ابراز مخالفت با حکومت سعودی بوده و اسلحه‌ای در دست نداشت.

وی افزود: آن‌هایی که مدعی حقوق بشر بودند به جرم این‌که چرا گفته است حکومت را قبول نداری سر از تن این روحانی مجاهد جدا کردند.

علم الهدی اظهار کرد: جوامع دینی شیعه آن‌طور که باید و شاید در مقابل این جنایت عکس‌العمل نشان ندادند و در دنیای شیعه انتظار می‌رفت که واکنش لازم و شایسته دیده شود.

«قدرت طلبی» ریشه تمامی جنگ‌ها

وی ریشه تمامی جنگ‌ها و خونریزی‌ها از روز اول دنیا را در «شعاع قدرت بودن» دانسته که طی آن شخص فاقد قدرت، درصدد دستیابی به قدرت بوده و یا صاحب قدرت از قدرت خود صیانت می‌کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه تصریح کرد: قدرت در غیر خدا جریانی نسبی است ولی وقتی به خدا نسبت داده می‌شود یک جریان مطلق است.

 

 لینک کوتاه: https://wp.me/p6nXKU-3xW