در تهران اتفاق افتاد:
«تجاوز به عنف» یک کارگردان مشهور سینما به یک کارآموز بازیگری
🕓  دوشنبه, ۲۰ام مهر, ۱۳۹۴ /   نظرات

یک کارگردان مشهور سینمای ایران در تجاوزی آشکار به حریم خصوصی یک هنرجو، وی را مورد آزار و اذیت قرار داد.

بنا به گزارش ارسالی به «آمدنیوز»، کارگردان مشهور سینمای ایران (بهرام.ب) پس از تجاوز به عنف به دختری ۱۹ ساله، با پرونده قضایی تحت اتهام «تجاوز به عنف» روبرو شده است.

(عارفه.ع) ۱۹ ساله و اهل خوزستان، مدتی است که برای تحصیل در رشته‌ی حسابداری به تهران آمده و در خوابگاه دانشجویی سکونت دارد. وی هم‌زمان در کلاس‌های آموزش بازیگری امین تارخ ثبت نام کرد وآقای (بهرام.ب) کارگردان مشهور سینمای ایران در این کلاس‌ها از وی دعوت به همکاری کرد.

آقای بهرام.ب عنوان کرد که قصد دارد از عارفه به عنوان نقش اول فیلم خود استفاده کند. با این حربه وی را به دفتری در خیابان سعادت اباد تهران کشاند و پس از تجاوز به عنف، عمل قبیح خود را انجام داد. عارفه نیز مستاصل به پلیس مراجعه کرد و پرونده‌ای را علیه وی تشکیل داد.
Bahram-Bahramian-Amadnewsگفته می‌شود آقای بهرام. ب پس از اطلاع از شکایت قضایی و رهایی از بازداشت، به انحاء مختلف نسبت به تهدید این دختر ۱۹ ساله اقدام کرده تا از شکایت خود صرف‌نظر کند، تا جایی‌که دو تن از بازیگران سینمای ایران نیز وی را در این مسیر همراهی می‌کنند.

بنا بر اهمیت موضوع، خبرنگار «آمدنیوز»، به سراغ یکی از مطلعان این پرونده رفته و شرح ماجرا را از زبان وی جویا شده است:

شما از کی در جریان این تجاوز قرار گرفتید و عکس العمل‌تان نسبت به این اقدام چه بود؟

من زمانی که عارفه را در شرایط روحی بدی دیدم، حالش را جویا شدم، حدود دو ماه پیش و در خلال جریان دادگاهی شدن، متوجه این اتفاق شدم. شوکه شدم و طبیعتا خیلی ناراحت.
Bahram-Bahramian-Amadnewsآیا خانواده دوست شما در جریان این اقدام هستند؟ چه اقدامی برای پیگیری این کار انجام داده‌اند؟

طبق گفته خودش کاملا در جریان‌اند و در زمینه پیگیری شکایت او حمایتش می‌کنند.

آیا قاضی پرونده در روند رسیدگی به شهرت آقای بهرامیان توجه کرده است و روند رسیدگی به این پرونده را به تاخیر انداخته است؟

خیر، ظاهرا شهرت آقای بهرام. ب در روند قضاوت تأثیری ندارد و مرحله تحقیقات به خاطر طولانی شدن جواب آزمایش DNA به تعویق افتاده است و پرونده در حالت احتیاط است.

عکس العمل آقای بهرامیان نسبت به این شکایت قضایی چه بوده است؟

در مراحل اولیه با وعده و وعید ستاره کردن دوستم و در مرحله بعدی توسل به زور و تهدید دوستم از طریق خود و خانواده اش که روش مقابله دومی تا اکنون به همراه تکذیب اظهارات دوستم ادامه دارد، مانند آن‌که ادعا می‌کند رابطه دو طرفه و کام گیری غیر زوری بوده است و به دوستم علاقه دارد.

آیا هنرمندان دیگری در این پرونده دخیل هستند؟ آیا دوستان آقای بهرامیان سعی کرده‌اند این پرونده را به تاخیر بیندازند یا با تهدید شاکی او را از این شکایت منصرف کنند؟

بله برادر آقای بهرامیان تهدید مبنی بر دزدیدن دوستم از محل سکونت و آسیب رساندن به او. همکاران آقای بهرامیان و چندین خانم که ادعای همکاری با وی را داشتند تهدید مبنی بر به دردسر افتادن دوستم در اثر عدم انصراف او از شکایت‌اش.
Bahram-Bahramian-Amadnewsگفتنی‌است دادگاه کیفری استان تهران پس از مشاهده پاسخ پزشکی قانونی، این کارگردان مشهور سینمای ایران را بازداشت و با قرار وثیقه یک‌صد میلیون تومانی وی را آزاد کرد.

این کارگردان سینما پس از اظهارات متعدد خود مبنی بر تکذیب این حادثه، با آزمایش DNA مواجه شد و نتایج این آزمایش برای قاضی پرونده اثبات کرد که تجاوز به عنف اتفاق افتاده است.

هم‌اکنون این پرونده در دادگاه کیفری استان تهران در دست بررسی قرار دارد.

 لینک کوتاه: https://wp.me/p6nXKU-2f6