حمله «آمدنیوز» با مالکیت آقازاده حامی همجنسگرایان به مسئولان نظام + سند

به گزارش هشدارنیوز کانال تلگرامی آمدنیوز که این روزها به دلیل انتشار افتراء و تهمت به مسئولان نظام مشهور شده است به صورت گسترده روزانه به تخریب وجهه چهره های سیاسی و مذهبی می پردازد.

روح الله زم فرزند ارشد محمد زم تهیه‌کننده، سینماگر و پژوهشگر ایرانی‌ و معاون فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد که پس از فرار از کشور تنها دل‌خوشی‌اش سم‌پاشی در شبکه‌های اجتماعی چون فیس بوک و تمسخر اعتقادات مذهبی مردم ایران بود، در حال حاضر با حمایت و پشتیبانی بی‌بی‌سی فارسی و تعدادی از اصلاح‌طلبان فراری با راه‌اندازی کانال تلگرامی و سایت خبری آمدنیوز با توهین و تمسخر به اعتقادات مذهبی، افتراء و تهمت‌های غیراخلاقی به چهره‌های مذهبی، انتشار اسناد جعلی از شخصیت‌ها می‌پردازد.

وی پیش‌ازاین نیز وظیفه تبلیغ نابهنجاری‌های اخلاقی در شبکه‌های انگلیسی بی‌بی‌سی و من و تو بود که   به‌صورت رسانه‌ای و یا عملی اجرایی می‌شد  اما  به علت عدم اثرگذاری در جامعه ایرانی، این مأموریت مشمئزکننده نتیجه‌ای دربرنداشت.

این فعال فتنه 88 که به انحرافات اخلاقی و روابط غیر عرف در شبکه‌های اجتماعی مشهور است در حمایت از عمل شنیع همجنس گرایی بعد از انتشار موزیک ویدئوی یک خواننده زن می‌نویسد:" دیروز این موزیک ویدیو را از خانم "گ” دیدم.صرف‌نظر از اینکه ایشان همواره مورد تحسین است و هیچ‌گونه تردیدی در دوست داشتنش ندارم،معتقدم موزیک ویدیوی جدید ایشان در آینده‌ای نزدیک قبح "همجنسگرایی" را در ایران فرو خواهد ریخت و این مسئله را به معضلی بزرگ برای جمهوری اسلامی و جامعه نیمه مذهبی ایران تبدیل خواهد کرد.ضریب نفوذ این آهنگ   در ایران و تاجیکستان به طرز شگفت‌آوری بالا خواهد بود.به نظر من تأثیر این موزیک ویدیوی زیبای شش‌دقیقه‌ای از سریال کلاه پهلوی 54 قسمتی بسیار بیشتر خواهد بود.

http://www.hoshdarnews.ir/images/news/a50/1395/06/27/D6aC8.jpg

مورد عجیب فعالیت های اقتصادی محمدباقر قالیباف

شهردار تهران ۲۱ شهریورماه روز یکشنبه در مراسم افتتاح تعدادی پروژه در منطقه ١٤ تهران گفت: «برای مدیران و مسئولان جمهوری اسلامی ثروت‌اندوزی از راه حلال نیز درست نیست؛ چون مردم در حداقل‌های زندگی مانده‌اند و تاکنون بنده فعالیت اقتصادی نداشته‌ام و این موضوع را برای خود حرام دانستم و تا امروز اگر بنده مانده‌ام، مشیت الهی بوده و در آن دنیا پاسخ‌گوی جزئی هم نمی‌توانیم در مقابل شهدا و خانواده شهدا باشیم.»

این خبر به‌محض انتشار در شبکه‌های اجتماعی بازخوردهای متفاوتی در بین رسانه‌ها داشت. ازجمله این رسانه‌ها، سایت و کانال تلگرامی «آمدنیوز» بود که گرداننده آن «روح‌الله زم» یکی از فعالان فتنه 88 و از حامیان هم‌جنس‌گرایی است.

این کانال تلگرامی در یک ادعای عجیب‌وغریب می‌نویسد : «محمدباقر قالیباف» به همراه «جواد کریمی قدوسی» نماینده جبهه پایداری و «شهید نورعلی شوشتری» از سرداران سپاه پاسداران در مجتمع تولیدی خدماتی «سپاد خراسان» فعالیت خصوصی اقتصادی داشته‌اند. این فعالیت اقتصادی هم‌زمان با ریاست «محمدباقر قالیباف» بر نیروی انتظامی کشور تا دو سال (84-1382) ادامه یافته است.

شرکت سپاد خراسان متعلق به کیست؟

مجتمع تولیدی و خدماتی شرکت سپاد خرسان در سال 1366 با سرمایه اولیه تعداد 10 هزار سهامدار ایثارگر سه استان خراسان رضوي جنوبي و شمالي در حاشیه شمالی و غربی شهر مشهد مقدس به مساحت 600 هکتار تأسیس گردید. برای تامین زندگی و حمایت از رزمندگان مستضعف سهام این شرکت بارأی هیئت مدیره وقت يعني سردار شهيد شوشتري، سردار قاليباف و سردار كريمي قدوسي به رزمندگان دفاع مقدس داده شد.

با توجه به نوع سهام و مالکیت شرکت، از ابتدای تاسیس این شرکت تا به امروز همه منافع اقتصادی و مادی سپاد خراسان متعلق به 10 هزار رزمنده و پاسدار دفاع مقدس است که نه تنها قالیباف بلکه دیگران نیز در نحوه فعالیت ها و سود و زیان این شرکت دخالتی نداشته اند.

«سپاد خراسان» یکی از کارتل های بزرگ اقتصادی و سرمایه‌گذاران خراسان است که منطقه نمونه گردشگری سپاد در شهر مشهد، متشکل از مجموعه بازارهای سپاد (الماس شرق و...) را از بیش از یک دهه پیش در این شهر ایجاد نموده و در انبوه‌سازی مشهد یکی از شرکت‌های تراز اول به شمار می‌رود.

بر اساس گفته مدیرعامل منطقه گردشگری سپاد این شرکت حدود ۱۲ هزار شغل در استان خراسان ایجاد کرده است که در چندین سال  به‌عنوان کارآفرین نمونه کشوری انتخاب شود.

هشدارنیوز به‌زودی اسناد و مدارکی را در زمینه فعالیت شرکت سپاد و هویت واقعی گردانندگان کانال و سایت تلگرامی «آمدنیوز» منتشر خواهد کرد.