به راه افتادن موج تازه تخریب اصلاح ‎طلبان
آمدنیوز با تعریف و تخریب «محسنین» اصلاحات به دنبال چیست؟

کانال مرموز و مشکوک آمدنیوز این روزها با مشوش کردن اذهان عمومی به دنبال گرفتن ماهی خود از آب گل‌آلود انتخابات شوراهای شهر و روستا است.

به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا، این کانال تلگرامی بی‌هویت در روزهای گذشته در اقدامی قابل‌تأمل ابتدا از محسن هاشمی فرزند فقید آیت‌الله هاشمی حمایت می‌کند و در ادامه بلافاصله اقدام به تخریب محسن مهر علیزاده ازجمله نامزدهای اصلاح‌طلبان در شورای شهر تهران کرد.

 

رفتار پرخطر این شبکه معاند در ایجاد یک فضای دوقطبی میان «محسنین» اصلاحات، حاکی از سناریو از قبل طراحی‌شده است و از آن بوی سیاست کثیف انگلیسی به مشام می‌رسد!

 

استراتژی این کانال ضدانقلاب ابتدا حمایت از محسن هاشمی است که درنهایت با ایجاد حساسیت برای دستگاه‌های امنیتی باعث حذف او از رقابت انتخاباتی شود و از طرفی پروژه تخریب محسن مهر علیزاده را کلید زده است و با طرح موضوعات خلاف واقع و غیرواقعی عاملی باشد تا هویت سیاسی او نزد افکار عمومی تخریب شود.

 

ازجمله ادعاهای غیرواقعی این کانال تلگرامی که در دروغ‌پردازی شهره عام و خاص شده است «نسبت فامیلی میان مهر علیزاده با سعید طوسی» است. ادعایی دروغینی که پیگیری‌های ما حکایت از آن داشت که به‌هیچ‌وجه صحت ندارد و یک‌بار دیگر بی‌اعتبار بودن اخبار آمد نیوز را اثبات کرد.

 

طرح این ادعای دروغین خود گواه آن است که این کانال تلگرامی بی‌هویت تمامی اخبار و ادعاهایش از همین جنس است و برای مطلع جلوه دادن خود هر دروغی را راست جلوه می‌دهد تا به اهداف شوم خود جامه عمل بپوشاند که اصلی‌ترین آن جدا از تخریب نهادهای قانونی و انقلابی نظام، ایجاد شکاف و اختلاف میان اصلاح‌طلبان و جریان اعتدال‌گرا است.

 

بر این اساس باید نه محسن هاشمی با تعریف این شبکه معاند خوشحال و مسرور و نه محسن مهر علیزاده از تخریب‌ها مکدر و دلسرد شود. چراکه امروز مردم ایران آگاه‌تر از هر زمان دیگری می‌توانند تشخیص دهند که این تعریف و تخریب‌های رسانه‌های بی‌هویت ریشه در چه دارد

 

بنابراین آنچه قدرت بی‌بدیل اصلاحات در روزهای یاس و ناامیدی اصولگرایان در رقابت‌های انتخاباتی سال آینده از ریاست جمهوری گرفته تا شورای شهر و روستا است نه رقابت و تقابل‌های درون جناحی بلکه در رفاقت و تفاهم‌های درون جریانی میان "محسنین" (هاشمی و مهر علیزاده) است.

 

به امید روزی که با حضور، همکاری و همراهی «محسنین» اصلاحات به سمت شورا و شهرداری پاک، متخصص و متعهد برویم.